Akcija!

Ulje čurekota (lat. Nigella Sativa)

20,00 KM130,00 KM

-57%

Brand:Ā Nefertiti for natural oils and herbs
Country of Origin:Ā Egypt.
Botanical name:Ā Nigella (lat.Nigēlla satÄ«va)
Family:Ā Ranunculaceae
INCI:Ā Nigella Sativa Seed Oil (Black Cumin)
Other names:Ā Nigella Sativa Oil , Mattock, Nigella, Roman Coriander; Nielle (French, German), Melansion (Greek), Shoniz, Siach Dana (pers.), Ketzach, Ketjach (Chebru), Kalonji (Hindi, Urdu), Krishn Jirak (sans.), Kalijra (Beng.), Kalonji Jiram (Gujrati), Nilajirakira (tel.) Kalijira (mar.) Karunjeeragam (tamil.), Karun Chiragam (small), ā€œBlack Caraway Seed ā€, ā€œHabbatul-Barakahā€ (Blessed Seed) (Arabic)
Components Used:Ā Seeds
Extraction method:Ā Cold pressed
Odor:Ā The characteristic smell of the oil is due to the content of the substance carvone
Appearance:Ā Pale yellow to amber
Physical state:Ā Liquid
Natural:Ā Yes
Purity:Ā 100% Pure
Certificates:Ā ISO, COA & MSDS
Composition:Ā Vitamins C, B1, B2, B6, folic acid, biotin, beta-carotene. Minerals: magnesium, selenium, zinc. Amino acids: valine, lysine, phenylalanine, tyrosine, arginine, glycine, serine, asparagine, essential oils.
Delivery:Ā Š”alculated at Checkout

Ulje čurekota (lat. Nigella Sativa) ā€“ 125 ml
20,00 KM
Ulje čurekota (lat. Nigella Sativa) ā€“ 200 ml
39,00 KM
Ulje čurekota (lat. Nigella Sativa) ā€“ 300 ml
49,50 KM
Ulje čurekota (lat. Nigella Sativa) ā€“ 500 ml
65,00 KM
Ulje čurekota (lat. Nigella Sativa) ā€“ 1000 ml
130,00 KM

Besplatna dostava za sve narudžbe iznad 100 KM

  • Sve narudžbe do 14:30h Å”alju se na otpremu istog dana
  • Dostava u BiH (2-3 dana)
Guaranteed

Ulje čurekota je najjače ljekovito ulje koje pomaže u obnavljanju i poboljÅ”anju imunog sistema, čisti organizam od toksina i soli. Sastav je fascinantan, sadrži: vitamine A, B, C i E, kao i kalcijum, fosfor, cink, željezo, magnezij, mangan, esencijalna ulja, esencijalne aminokiseline, te omega ā€“ 3, 6, 9.

Najznačajnija karakteristika jeste da se može koristiti za liječenje kancera, tako Å”to smanjuje reprodukciju ćelija raka. Koristi se u liječenju mnogih drugih bolesti kao Å”to su: kardiovaskularne bolesti, respiratorne (asma, bronhitis, itd.), bolesti probavnog sistema (gastritis, peptički ulkus…), dijabetes tip 1 i tip 2, reumatizam, miÅ”ićno-koÅ”tani poremećaji, bolesti kože (ekcem, psorijaza, alergijski dermatitis, atopijski dermatitis..), hepatitis, ciroza, bolesti bubrega. Pored toga, ovo ulje ima antibakterijska, protugljivična, antivirusna svojstva i pomaže u liječenju bilo kakvih alergija.

(Ne preporučuje se trudnicama i osobama koje su imale transplataciju organa.)

Ulje čurekota

Dodatne informacije

Težina N/A
Veličina boce

, , , , , ,

Recenzije

JoÅ” nema recenzija.

Budi prvi koji će recenzirati “Ulje čurekota (lat. Nigella Sativa)”

VaÅ”a email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

13 + 18 =