Akcija!

Ulje helbe (piskavice)

43,00 KM70,00 KM

-36%

Brand: Nefertiti for natural oils & herbs
Country of Origin: Egypt
Botanical Name: Trigonella foenum-graecum.
Family Name: Fabacae
INCI:  TRIGONELLA FOENUM GRAECUM SEED OIL
Synonyms: fenugreek, نبات الحلبة, fenugreek, пажитник, пажитник, Fenugrec, fieno greco, 胡芦 巴
Parts Used: Seeds
Extraction Method: Cold Pressed
Scent: Faint Nutty
Appearance: Yellowish-golden
Physical State: Liquid
Natural: Yes
Purity: 100% Pure
Certificates: ISO, COA & MSDS
Composition: Proteins, lipids, mucus polysaccharides, steroid saponins, amino acids, trigonelline
Delivery: Calculated at checkout

Ulje helbe (piskavice) – 125 ml
43,00 KM
Ulje helbe (piskavice) – 200 ml
53,00 KM
Ulje helbe (piskavice) – 300 ml
70,00 KM

Besplatna dostava za sve narudžbe iznad 100 KM

  • Sve narudžbe do 14:30h šalju se na otpremu istog dana
  • Dostava u BiH (2-3 dana)
Guaranteed

Normališe hormone kod žena. Pomaže u liječenju hroničnog kašlja, bronhitisa i gripe. Olakšava simptome bolesti nervnog, respiratornog i reproduktivnog sistema.

Ulje helbe

Dodatne informacije

Težina N/A
Veličina boce

, , , , , , ,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budi prvi koji će recenzirati “Ulje helbe (piskavice)”

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

six + 17 =