Akcija!

Bademovo ulje

43,00 KM

-34%

Brand: Nefertiti for natural oils and herbs
Country of Origin: Egypt
Botanical Name: Prunus amygdalus
Family Name: Prunus dulcis
INCI: Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil
Common Names:┬áAmygdala L., from the Greek ß╝Ç╬╝¤ů╬│╬┤╬▒╬╗╬« (amygdal─ô) (cf. amygdala), Catalan ametlla, French amande, Mandel or Knackmandel (German), Mandorlo (Italian for the tree), mandorla (Italian for the fruit), Am├¬ndoa (Portuguese), and almendra (Spanish).
Parts Used: Nuts
Extraction Method: Cold pressed
Scent: Medium, slight odour and a nutty taste
Appearance: Light to pale yellow
Physical State: Liquid
Natural: Yes
Purity: 100% pure
ISO Certified: ISO, COA & MSDS
Shipping: Calculated at checkout

Bademovo ulje ÔÇô 125 ml
43,00 KM

Besplatna dostava za sve narud┼żbe iznad 100 KM

  • Sve narud┼żbe do 14:30h ┼íalju se na otpremu istog dana
  • Dostava u BiH (2-3 dana)
Guaranteed

Bademovo ulje odr┼żava ko┼żu zagla─Ĺenom i nahranjenom. Ubrzava rast kose i poma┼że u njenom obnavljanju. Koristi se i kao serum za rast trepavica.

Dodatne informacije

Veli─Źina boce

,

Recenzije

Još nema recenzija.

Budi prvi koji ─çe recenzirati “Bademovo ulje”

Va┼ía email adresa ne─çe biti objavljivana. Neophodna polja su ozna─Źena sa *

four × three =